Lietošanas noteikumi

Distances līgums

Šis līgums tiek slēgts starp SIA “IS Klinika”, reģ. Nr. 40103728363, juridiskā adrese: Āraišu 36-7, Rīga, LV-1039, Latvija (turpmāk tekstā ACU CENTRS) un Pircēju (turpmāk tekstā Pircējs), kurš veic pasūtījumu ACU CENTRA interneta veikalā, kas atrodas interneta adresē www.acuvitamini.lv (turpmāk tekstā – Veikals).

Interneta veikala darbību nodrošina un uztur ACU CENTRS.

Veicot pasūtījumu Veikalā, Pircējs apstiprina, ka ir iepazinies ar Veikala Lietošanas noteikumiem un Distances līgumu, kas pieejami interneta adresē www.acuvitamini.lv/noteikumi.

Pircējam ir tiesības saņemt ACU CENTRA veikalā piedāvātās preces pēc tam, kad Pircējs ir veicis attiecīgā pakalpojuma vai preces priekšapmaksu. Katras attiecīgās preces un pakalpojuma apraksts un cena ir norādīta preču katalogā pie katras preces. Visas cenas ir norādītas ar pievienotās vērtības nodokli.

Pircējam ir iespēja veikt apmaksu par preci vai pakalpojumu, izvēloties vienu no Veikalā piedāvātajiem attālināto maksājumu veidiem.

Preču un/vai pakalpojumu apmaksas veikšana nozīmē pakalpojuma pasūtīšanas faktu un Pircēja neatsaucamu piekrišanu Noteikumiem.

Pēc pasūtījuma apmaksas Pircējs ir noslēdzis līgumu ar ACU CENTRU, kas nosaka abpusējas saistības un pienākumus.

Pircējam ir tiesības 14 dienu laikā no preces saņemšanas dienas, nesniedzot skaidrojumus par atteikuma iemeslu, atdot preci atpakaļ ACU CENTRA veikalam. Atdodamā prece nedrīkst būt lietota, bojāta, tai ir jābūt oriģinālajā iepakojumā, iepakojums un tā marķējums nedrīkst būt bojāti. Atteikuma tiesību izmantošana un preču atpakaļatdošana notiek saskaņā ar šādiem tiesiskajiem aktiem:

  • Patērētāju tiesību aizsardzības likums;
  • Ministru kabineta 2002. gada 28. maija noteikumi Nr. 207 “Noteikumi par distances līgumu”;

ACU CENTRAM ir tiesības vienpusēji anulēt pasūtījumu un atgriezt Pircējam pilnu pasūtījuma maksu, ja no ACU CENTRA neatkarīgu apstākļu dēļ pasūtījuma izpilde nav iespējama. (Piemēram, pasūtītā prece nav pieejama ilgāk par 30 dienām, vai tai beigusies ražošanas sezona.

Veikals
Interneta veikals “ACU CENTRS” ir publiski pieejama interneta vietne, kas paredzēta dāvanu komplektu iegādei internetā. Veikals ir pieejams interneta adresē www.acuvitamini.lv.

Veikala pārvalde
Vietnes pārvaldnieks un pieejamo pakalpojumu nodrošinātājs ir SIA “IS Klinika”, reģ. Nr. 40103728363, turpmāk tekstā ACU CENTRS. Vietnē www.acuvitamini.lv pieejamo pakalpojumu lietošanas noteikumi, nosacījumi un ierobežojumi, kā arī sankcijas šo noteikumu neievērošanas gadījumā, ir saistoši visiem tās lietotājiem, apmeklētājiem un pakalpojumu saņēmējiem.

Intelektuālais īpašums
Vietnes saturs ir ACU CENTRA intelektuālais īpašums; tā kopēšana, pavairošana un pārpublicēšana bez ACU CENTRA rakstiskas atļaujas ir aizliegta.

Preču un pakalpojumu pasūtīšana
Jebkurš vietnes www.acuvitamini.lv apmeklētājs bez ierobežojuma var pasūtīt un apmaksāt vietnē pieejamās preces un pakalpojumus.

Preču pasūtīšana pa telefonu
Preces piegādes pasūtījumu iespējams veikt arī telefoniski, zvanot uz telefona numuru +371 20016968; 67217317, šajā gadījumā veikala darbinieks pieņems pasūtījumu telefoniski.

Preces piegāde
Preces piegādi veic kurjers vai caur OMNIVA pakomātiem visā Latvijā. Preču piegāde tiek veikta darba dienās.

Preču piegāde Rīgā
Rīgā preces piegāde tiek veikta pasūtījuma sekojošā dienā no plkst. 09:00 līdz 18:00, ar nosacījumu, ka pasūtījums veikts un apmaksāts līdz šīs dienas plkst. 15:00. Gadījumā, kad pasūtījums veikts un apmaksāts pēc šīs dienas plkst. 15:00, piegāde tiek veikta pasūtījuma sekojošā dienā no plkst. 15:00 līdz 21:00. Piegādes maksa — 5 eiro.

Preču piegāde ārpus Rīgas
Preču piegāde ārpus Rīgas (Ādaži, Jūrmala, Babīte, Carnikava, Garkalne, Ikšķile, Ķekava, Mārupe, Piņķi, Ogre, Olaine, Salaspils, Ulbroka u.c.) tiek veikta pasūtījuma sekojošā dienā no plkst. 09:00 līdz 18:00, ar nosacījumu, ka pasūtījums veikts un apmaksāts līdz šīs dienas plkst. 15:00. Gadījumā, kad pasūtījums veikts un apmaksāts pēc šīs dienas plkst. 15:00, piegāde tiek veikta pasūtījuma sekojošā dienā no plkst. 15:00 līdz 21:00. Piegādes maksa — 10 eiro.

Preču piegāde uz www.acuvitamini.lv neminētiem reģioniem
Preču piegāde ārpus SIA ” Dr. SOLOMATINA ACU REHABILITĀCIJAS UN REDZES KOREKCIJAS CENTRS ” piedāvātajiem piegādes reģioniem ir iespējama tikai atsevišķi vienojoties ar operatoru, zvanot uz telefona numuru +371 20016968 vai sūtot vēstuli uz e-pastu [email protected].

Preču piegāde ārpus veikala darba laika
Piegādes citā jūsu norādītajā laikā un vietā jāsaskaņo, zvanot uz telefona numuru +371 20016968 vai sūtot vēstuli uz e-pastu [email protected]. Vajadzības gadījumā ar jums sazināsies veikala darbinieks, lai precizētu pasūtījuma izpildes detaļas.

Precīza preču piegādes izpilde
Preces tiek piegādātas uz pasūtījumā norādīto adresi pasūtījumā norādītajā piegādes laikā. Precīza pasūtījuma termiņa izpilde iespējama, ja tiek veikta savlaicīga pasūtījuma apmaksa, norādīta precīza piegādes adrese, kontakttelefons, ārdurvju kodi (ja tādi ir), biroja vai uzņēmuma nosaukums un cita piegādei nepieciešamā informācija.

Preču piegādes cena
Piegādes cenu iespējams uzzināt, ievietojot preci grozā un izvēloties nepieciešamo piegādes datumu, vietu un laiku.

ACU CENTRA darba laiks
Veikals ACU CENTRS pieņem pasūtījumus katru dienu 24 stundas diennaktī. Plkst. 23:59 iespēja pasūtīt preces nākamā dienā tiek deaktivēta. Pēc plkst. 23:59 preces iespējams pasūtīt uz nākamo un turpmākajām dienām.

Īpašie preču piegādes datumi
Latvijā plaši svinamās dienās, piem., 14. februāris (Valentīndiena), 8. marts, Mātes diena, Ziemassvētki, populāru vārdu dienas, iespējama dāvanu komplektu piegādes laika aizkave pēc pasūtījumā norādītā vēlamā piegādes laika. Par īpašiem dāvanu komplektu piegādes datumiem var tikt uzskatītas pirmssvētku un pēcsvētku dienas.

Pasūtījuma apmaksa
Interneta veikals ACU CENTRS piedāvā apmaksāt pasūtījumus ar:

  • Maksājumu kartēm VISA, MAESTRO, MASTER CARD un American Express;
  • AS Swedbank, AS Citadele banka ātrie banklink maksājumi;
  • Bankas pārskaitījums (saņemsiet e-pastā priekšapmaksas rēķinu);
  • Skaidrā naudā;

Ja pasūtījums veikts telefoniski uz Jūsu norādīto e-pastu tiks nosūtīts priekšapmaksas rēķins kura apmaksu varat veikt no jebkuras bankas vai internetbankas. Norēķini skaidrā naudā iespējami, ja pasūtītājs pats ir saņēmējs. Preču pasūtījuma apmaksa tiek uzskatīta par veiktu, brīdī kad nauda saņemta SIA “IS Klinika” norēķinu kontā.

Konfidencialitāte
Veikals ACU CENTRS garantē saņemto personas datu apstrādi, uzglabāšanu un neizpaušanu trešajām personām atbilstoši Latvijas Republikas likumos un tiesiskajos aktos noteiktajām prasībām.

Saziņa
Pasūtījumu pieņemšanas brīdī saņemtās apmeklētāju un pircēju e-pasta adreses, telefonu numuri, pasta adreses tiks izmantotas tikai un vienīgi saziņai ar preču un/vai pakalpojumu pasūtītāju un to saņēmēju, un pasūtījuma kvalitatīvai izpildei.
Apstiprinot www.acucentrs.lv lietošanas noteikumus, lietotājs piekrīt saņemt aktuālo informāciju un jaunumus par īpašajiem piedāvājumiem, izmaiņām un veikala preču klāsta papildinājumiem.

Strīdi un pretenzijas
Visi strīdi un pretenzijas tiek risinātas savstarpēju pārrunu ceļā ne vēlāk kā 10 (desmit) dienu laikā no pretenzijas saņemšanas dienas. Pretenzija ir jāiesniedz rakstveidā.
Ja strīdu neizdodas atrisināt pārrunu ceļā, tas risināms Latvijas Republikas tiesā likumos un tiesiskajos aktos noteiktajā kārtībā.